Productbeschrijving:
De meest complete high-fidelity luidspreker streamen beschikbaar, de PULSE 2i vult grote ruimtes met rijke, heldere audio. Als het op je muziek aankomt, neem dan geen genoegen met iets minder dan high-fidelity.
- Bluesound's vlaggenschip alles-in-een luidspreker voor meerdere kamers.
- De best presterende drivers leveren een krachtige luisterervaring die groter is dan die van andere alles-in-een luidsprekers.
- Bluesound's innovatieve DirectDigital ™ versterkertechnologie zorgt voor een onberispelijke muziekweergave zonder vervorming.
- Het dual-band wifi-netwerk van wereldklasse zorgt voor nul uitvallers of vertragingen.
- Bepaal hoe en waar je naar je muziek luistert met de intuïtieve BluOS Controller-app.
- Stream naar meerdere Bluesound-spelers door het hele huis.
- Vraag naar de muziek die je wilt horen en beheer deze met Amazon Alexa *.
- Met AirPlay 2 * kunt u muziek of podcasts afspelen via luidsprekers overal in huis - allemaal synchroon.
|
€ 849,- |
|
|
| Status: Winkelvoorraad |
Eigenschappen:
| Hi-res audio : | |
| AirPlay : | AirPlay 2 |
| Koppeling met app : | |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.0 |
| Breedte : | 42 cm |
| Radio-ontvangst : | Internetradio |
| Diepte : | 19.2 cm |
| Frequentiebereik : | 45 - 20000 Hz |
| Geschikt voor Android : | |
| Geschikt voor multiroom : | |
| Gewicht : | 5.05 g |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 19.8 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Netwerkaansluiting : | |
| Aantal optische ingangen : | 1 |
| Spotify Connect : | |
| Smart home platform : | Alexa |
| Streaming muziekdiensten : | |
| USB-aansluiting : | |
| Waterbestendig : | |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Geschikt voor iOS : | |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek) : | 150 W |
print deze pagina
|












