Productbeschrijving:
C20A – Compacte soundbar met ingebouwde subwoofer, Bluetooth® en Clear Voice.
- De perfecte ruimtebesparende oplossing met compromisloos helder en meeslepend geluid en ingebouwde subwoofer. (W600mm x H64mm x D94mm)
- Clear Voice voor beter verstaanbare dialogen
- Bluetooth® connectiviteit voor draadloos muziek streamen
- Eenvoudig in te stellen en gebruiken met HDMI™, Sound Bar Remote App of stereo-aansluiting (mini) voor gaming
|
€ 279,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Afstandsbediening : | |
| Koppeling met app : | |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.0 |
| Breedte : | 600 mm |
| Diepte : | 94 mm |
| Gewicht : | 1.8 kg |
| Hoogte : | 64 mm |
| Kleur : | Zwart |
| Type speaker : | Inbouw |
| Uitgangsvermogen (totaal) : | 100 W |
| Uitgangsvermogen (soundbar) : | 40 W |
| Uitgangsvermogen (subwoofer) : | 60 W |
| Wi-Fi : | |
| Aantal HDMI-uitgangen : | 1 |
| HDMI Audio Return Channel (ARC) : | ARC |
| Surroundformaten : | Dolby Audio |
print deze pagina
|















