Productbeschrijving:
HP Dual Mode muis. Vormfactor: Rechtshandig. Aansluiting: RF Draadloos, Soort knoppen: Drukknoppen, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Zwart|
€ 34,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Bewegingsdetectietechnologie : | Optisch |
| Bewegingsresolutie : | 3600 DPI |
| Breedte : | 65 mm |
| Diepte : | 32 mm |
| Gewicht : | 70 g |
| Hoogte : | 110 mm |
| Kleur : | Zwart |
| Aantal stuks : | 1 |
| Draadloos : | |
| Aantal knoppen : | 5 |
print deze pagina
|











