Productbeschrijving:
De Airglow-hoezen met superzachte voering zijn ideaal om een tablet, netbook of laptop in op te bergen. Met buitenzakken voor kleinere spullen zoals muis, koptelefoon, geheugensticks en laders.
|
Behoort tot de lijn : AIRGLOW SLEEVES |
|
€ 39,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 360 mm |
| Diepte : | 60 mm |
| Gewicht : | 300 g |
| Hoogte : | 260 mm |
| Kleur : | Zwart , Blauw |
| Materiaal : | POLYESTER , Neopreen |
| Aantal stuks : | 1 |
| Geschikt voor volgend toestel : | <=14.1" |
print deze pagina
|








