Productbeschrijving:
Maak kennis met de MX Master 3S voor Mac, een iconische muis, remastered.
|
€ 129,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 500 mAh |
| Bewegingsresolutie : | 8000 DPI |
| Breedte : | 84.3 mm |
| Gewicht : | 141 g |
| Hoogte : | 51 mm |
| Kleur : | Grijs |
| Programmeerbare muisknoppen : | |
| Aantal stuks : | 1 |
| Maximale batterijduur : | 1680 uur |
| Draadloos : | |
| Zendsysteem : | Bluetooth |
| Aantal knoppen : | 7 |
| Oplaadbaar : | |
| Kleur/Stijl : | Space Grey |
print deze pagina
|






