Productbeschrijving:
Multifunctionele ADF-printer
Compacte multifunctionele inkjetprinter voor kleine kantoren en thuiskantoren met ADF, groot LCD-scherm, Wi-Fi en mobiel afdrukken.
Deze stijlvolle, compacte en gebruiksvriendelijke multifunctionele inkjetprinter beschikt over dubbelzijdig afdrukken op A4-formaat en betaalbare afzonderlijke inktpatronen, waardoor afval en kosten verminderd kunnen worden. Kopieer, scan en fax snel meerdere pagina's met de automatische documentinvoer (ADF), Scan-to-Cloud-technologie en het grote LCD-scherm van 6,1 cm. Onderweg afdrukken is eenvoudig met Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Epson Connect1 en Apple AirPrint2.
|
€ 109,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Automatische documentinvoer : | |
| Breedte : | 375 mm |
| Diepte : | 300 mm |
| Dubbelzijdig printen : | Automatisch |
| Faxen : | |
| Gewicht : | 5300 g |
| Hoogte : | 218 mm |
| Kleur : | Zwart |
| Papierformaat : | A4 , A5 , A6 , B6 , B5 , DL , C6 |
| Maximaal scanformaat : | 216 x 297 mm |
| Netwerkaansluiting : | |
| Optische scanresolutie : | 1200 x 2400 DPI |
| Printkwaliteit (kleur) : | 5760 x 1440 DPI |
| Printsnelheid kleur (standaard) : | 18 ppm |
| Printsnelheid zwart-wit (standaard) : | 33 ppm |
| Printvolume (per maand, A4) : | 3000 pp |
| Scannen : | |
| Scansnelheid kleur : | 200 s |
| Scansnelheid zwart : | 200 s |
| USB-aansluiting : | |
| USB-versie : | 2.0 |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) |
| Aantal inktpatronen : | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten : | 1 |
| Afdrukken : | |
| Kopiëren : | |
| Met scherm : |
print deze pagina
|
















