Productbeschrijving:
|
€ 16,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 71 mm |
| Diepte : | 26 mm |
| Hoogte : | 16.2 mm |
| Maximale datasnelheid : | 100 |
| USB-versie : | 2.0 |
| Aantal stuks : | 1 |
| Aantal USB-poorten : | 1 |
| Aantal Ethernetpoorten : | 1 |
print deze pagina
|










