Productbeschrijving:
Bluetooth speaker MARSHALL Willen zwart/brons|
€ 119,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.1 |
| Breedte : | 10.05 cm |
| Diepte : | 4.04 cm |
| Gewicht : | 310 g |
| Hoogte : | 10.16 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Type speaker : | Bluetooth speaker |
| Maximale batterijduur : | 15 uur |
| Type stroomvoorziening : | USB |
print deze pagina
|











