Productbeschrijving:
HP Prelude Pro 15,6-inch gerecyclede tas met bovensluiting. Type etui: Aktetas, Maximale schermgrootte: 39,6 cm (15.6"). Gewicht: 380 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
|
€ 29,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 28.57 cm |
| Diepte : | 69.8 mm |
| Gewicht : | 380 g |
| Hoogte : | 40.64 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Maximale schermgrootte : | 15.6 inch |
| Merkcompatibiliteit : | HP |
| Schermgrootte : | 15.6 inch |
| Geschikt voor volgend toestel : | <=15,6" |
print deze pagina
|














