Productbeschrijving:
|
€ 39,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 335 mm |
| Diepte : | 50 mm |
| Gewicht : | 590 g |
| Hoogte : | 450 mm |
| Kleur : | Zwart |
| Materiaal : | POLYESTER |
| Maximale schermgrootte : | 17.6 inch |
| Merkcompatibiliteit : | HP |
| Schermgrootte : | 17.3 inch |
| Geschikt voor volgend toestel : | <=17,3" |
print deze pagina
|
















