Productbeschrijving:
|
€ 39,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 310 mm |
| Diepte : | 105 mm |
| Gewicht : | 380 g |
| Hoogte : | 455 mm |
| Kleur : | Grijs |
| Materiaal : | POLYESTER |
| Maximale schermgrootte : | 15.6 inch |
| Schermgrootte : | 15.6 inch |
| Geschikt voor volgend toestel : | <=15,6" |
print deze pagina
|













