Productbeschrijving:
|
€ 25,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 60 mm |
| Diepte : | 285 mm |
| Gewicht : | 300 g |
| Hoogte : | 400 mm |
| Kleur : | Grijs |
| Materiaal : | POLYESTER |
| Maximale schermgrootte : | 15.6 inch |
| Merkcompatibiliteit : | HP |
| Schermgrootte : | 15.6 inch |
| Aantal stuks : | 1 |
| Geschikt voor volgend toestel : | <=15,6" |
print deze pagina
|












