Productbeschrijving:
Profiteer van een dagelijkse betrouwbaarheid met de HP Smart Tank 5105 All-in-One-printer die de kwaliteit van HP levert die je verwacht met verrassende besparingen[1]
Smart Tank-voordelen
Met tot 3 jaar inkt blijf je printen tegen een fractie van de kosten [2,3]
Altijd klaar voor gebruik
Blijf verbonden en blijf printen met Wi-Fi met automatisch herstel [5]
Handig en intuïtief
Eenvoudige stapsgewijze installatie op de mobiel [6]
|
€ 189,99 € 159,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Breedte : | 43.466 cm |
| Diepte : | 36.153 cm |
| Direct printen : | |
| Gewicht : | 5.03 kg |
| Hoogte : | 15.726 cm |
| Kleur : | Wit |
| Papierformaat : | A4 , A5 , A6 , B5 |
| Optische scanresolutie : | 1200 x 1200 DPI |
| Printkwaliteit (zwart) : | 1200 x 4800 DPI |
| Scannen : | |
| USB-aansluiting : | |
| Werkgeheugen : | 64 MB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) |
| Aantal inktpatronen : | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten : | 1 |
| Afdrukken : | |
| Afdruktechnologie : | Inkjetprinter |
| Kopiëren : | |
| Met scherm : |
print deze pagina
|






























