Productbeschrijving:
TRUE X SPEAKER 1A BL|
€ 169,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Beschermingsklasse (IP) : | 67 (Water- en stofdicht) |
| Bluetooth-versie : | 5.0 |
| Breedte : | 88 mm |
| Diepte : | 88 mm |
| Gewicht : | 500 g |
| Hoogte : | 105 mm |
| Kleur : | Zwart |
| Waterbestendig : | |
| Maximale batterijduur : | 12 uur |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek) : | 10 W |
| Kleur/Stijl : | Black |
print deze pagina
|




















