Productbeschrijving:
TRUE X SPEAKER 1A CGY|
€ 169,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.0 |
| Breedte : | 8.8 cm |
| Diepte : | 8.8 cm |
| Gewicht : | 500 g |
| Hoogte : | 10.5 cm |
| Kleur : | Grijs |
| Maximale batterijduur : | 12 uur |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek) : | 10 W |
| Kleur/Stijl : | Carbon Grey |
print deze pagina
|

















