Productbeschrijving:
|
€ 16,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 90 mm |
| Diepte : | 68 mm |
| Hoogte : | 16.8 mm |
| Kleur : | Wit |
| Maximale datasnelheid : | 300 |
| USB-versie : | 2.0 |
| Wi-Fi : | |
| Frequentiebanden : | Single-band (2.4 GHz) |
| Aantal USB-poorten : | 1 |
| Ondersteuning Mac : |
print deze pagina
|










