Productbeschrijving:
|
€ 64,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Diepte : | 79 mm |
| Elektrisch verbruik : | 13 W |
| Hoogte : | 60.3 mm |
| Kleur : | Wit |
| Materiaal : | Kunstof |
| Maximale datasnelheid : | 300 |
| Werkgeheugen : | 64 MB |
| Aantal Wi-Fi antennes : | 1 |
| Aantal Ethernetpoorten : | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) : | |
| Opslagcapaciteit : | 8 MB |
print deze pagina
|









