Productbeschrijving:
|
€ 209,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 105 mm |
| Diepte : | 105 mm |
| Hoogte : | 167 mm |
| Kleur : | Wit |
| Kloksnelheid processor : | 1.5 GHz |
| Quality of Service (QoS) : | |
| Aantal Wi-Fi antennes : | 4 |
| Aantal processorkernen : | 4 |
| Aantal Ethernetpoorten : | 3 |
print deze pagina
|





