Productbeschrijving:
|
€ 119,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 1150 mAh |
| Beschermingsklasse (IP) : | IP54 |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.0 |
| Breedte : | 56 mm |
| Diepte : | 20.3 mm |
| Gewicht : | 132 g |
| GPS : | |
| USB-aansluiting : | |
| Vormfactor : | Clamshell |
| Werkgeheugen : | 64 |
| Wi-Fi : | |
| Paneeltype : | TFT |
print deze pagina
|





