Productbeschrijving:
|
€ 109,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 1150 mAh |
| Beschermingsklasse (IP) : | IP54 |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.0 |
| Breedte : | 67.6 mm |
| Diepte : | 12.7 mm |
| GPS : | |
| Hoogte : | 128 mm |
| Kleur : | Zwart |
| USB-aansluiting : | |
| Werkgeheugen : | 64 |
| Wi-Fi : | |
| Paneeltype : | TFT |
print deze pagina
|





