Productbeschrijving:
|
€ 299,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Beelddiagonaal (inch) : | 27 |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Beeldverversing (paneel) : | 240 Hz |
| Contrast : | 1000:1 |
| Draaibaar : | |
| Elektrisch verbruik : | 21 W |
| Energieklasse : | E |
| HDMI-poort : | |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte (met tafelvoet) : | 571.1 mm |
| In de hoogte regelbaar : | |
| Ingebouwde speaker : | |
| Ingebouwde USB-hub : | |
| Kleur : | Zwart |
| Schermtechnologie : | LED |
| Aantal DisplayPort ingangen : | 1 |
| Aantal HDMI-poorten : | 2 |
| Elektrisch verbruik (stand-by) : | 0.3 W |
| Paneeltype : | IPS |
| AMD FreeSync : | |
| Knippervrije technologie : |
print deze pagina
|


































