Productbeschrijving:
|
€ 29,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 36 cm |
| Diepte : | 45 mm |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 420 g |
| Hoogte : | 26 cm |
| Kleur : | Grijs |
| Materiaal : | POLYESTER |
| Maximale schermgrootte : | 14.1 inch |
| Schermgrootte : | 14 inch |
| Geschikt voor volgend toestel : | <=14.1" |
| Laptopvak : |
print deze pagina
|











