Productbeschrijving:
|
€ 34,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 40.5 cm |
| Diepte : | 50 mm |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 490 g |
| Hoogte : | 30.5 cm |
| Kleur : | Grijs |
| Materiaal : | POLYESTER |
| Maximale schermgrootte : | 16 inch |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Laptopvak : |
print deze pagina
|







