Productbeschrijving:
|
€ 84,69 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 363 mm |
| Compatibele producten : | HP LaserJet Pro M182 , HP LaserJet Pro M183 |
| Diepte : | 96 mm |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 530 g |
| Hoogte : | 111 mm |
| Merkcompatibiliteit : | HP |
| Paginaopbrengst : | 850 pp |
| Printkleuren : | Cyaan |
| Soort toner : | Laser cartridge |
print deze pagina
|






