Productbeschrijving:
|
€ 269,19 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 363 mm |
| Compatibele producten : | HP LaserJet Enterprise M455 , M480 HP LaserJet Pro M454 , M480 HP LaserJet Pro M479 |
| Diepte : | 121 mm |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 680 g |
| Hoogte : | 123 mm |
| Merkcompatibiliteit : | HP |
| Paginaopbrengst : | 7500 pp |
| Printkleuren : | Zwart |
print deze pagina
|






