Productbeschrijving:
|
€ 2.199,- € 1.699,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Tizen |
| Bluetooth : | |
| Contrast : | 1000:1 |
| Elektrisch verbruik : | 100 W |
| Gewicht : | 3.5 kg |
| Kleur : | Wit |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-aansluiting : | |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Aantal HDMI-poorten : | 2 |
| Totaal uitgangsvermogen (muziek) : | 10 W |
print deze pagina
|


















