Productbeschrijving:
|
€ 12.500,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Hi-res audio : | |
| Koppeling met app : | |
| Bluetooth : | |
| Breedte : | 44 cm |
| Diepte : | 47.2 cm |
| Hoogte : | 19.2 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Aantal optische ingangen : | 2 |
| Smart home platform : | Apple Siri |
| Wi-Fi : | |
| Aantal HDMI-uitgangen : | 1 |
| Aantal analoge lijnuitgangen (RCA) : | 1 |
| Aantal coaxiale ingangen : | 1 |
| Elektrisch verbruik (stand-by) : | 0.3 W |
| Aantal optische uitgangen : | 1 |
| Kleur/Stijl : | Black |
print deze pagina
|







