Productbeschrijving:
|
€ 949,- |
|
|
| Status: Winkelvoorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 1770 g |
| Grafische kaart : | Intel Graphics |
| Kleur : | Zilver |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core Ultra 5 |
| Processornummer : | 125U |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|
















