Productbeschrijving:
|
€ 5.999,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 48 cm |
| Diepte : | 47.2 cm |
| Elektrisch verbruik : | 295 W |
| Geluidsniveau : | 24 dB(A) |
| Gewicht : | 13 kg |
| Hoogte : | 20 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Lens Shift : | Horizontaal , Verticaal |
| Lichtopbrengst : | 2000 Lumen |
| Netwerkaansluiting : | |
| Projectietechniek : | 4K SXRD |
| Schermresolutie : | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| USB-connectortype : | USB-A |
| Zoom : | 1.6 |
| Aantal HDMI-poorten : | 2 |
| Aantal batterijen meegeleverd : | 2 |
| Batterijtype : | AA |
print deze pagina
|














