Productbeschrijving:
|
€ 799,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Combo hoofdtelefoon/microfoon : | |
| DisplayPort : | |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics |
| Ingebouwde webcam : | |
| HDMI-poort : | |
| Inclusief muis : | |
| Inclusief toetsenbord : | |
| Kloksnelheid processor : | 2.1 GHz |
| Maximum intern geheugen : | 64 GB |
| Netwerkaansluiting : | |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core i5 |
| Processornummer : | 13420H |
| Schermgrootte : | 24 inch |
| Schermresolutie : | 1920x1080 (Full HD) pixels |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 2.0 , 3.1 |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal processorkernen : | 8 |
| Aantal USB 2.0-poorten : | 4 |
| Aantal vrije geheugenslots : | 2 |
| Aantal USB-poorten : | 6 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Type desktop computer : | All-in-One |
| Inclusief scherm : | |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | DDR4-SDRAM |
print deze pagina
|













