Productbeschrijving:
|
€ 749,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Inclusief muis : | |
| Inclusief toetsenbord : | |
| Kleur : | Zwart |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core i5 |
| Processornummer : | 14400 |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Inclusief scherm : | |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|












