Productbeschrijving:
|
€ 669,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.0 |
| Breedte : | 10 cm |
| Combo hoofdtelefoon/microfoon : | |
| Diepte : | 33 cm |
| Gewicht : | 5720 g |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics 730 |
| Ingebouwde webcam : | |
| HDMI-poort : | |
| Hoogte : | 29.5 cm |
| Inclusief muis : | |
| Inclusief toetsenbord : | |
| Kleur : | Zwart |
| Kloksnelheid geheugenmodule : | 4800 MHz |
| Kloksnelheid processor : | 4.7 GHz |
| Maximum intern geheugen : | 32 GB |
| Netwerkaansluiting : | |
| Processor : | Intel Core i5 |
| Processornummer : | 14400 |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| USB-connectortype : | USB-A , USB-C |
| Werkgeheugen : | 8 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aantal processorkernen : | 10 |
| Aantal USB 2.0-poorten : | 4 |
| Aantal USB 3.0-poorten : | 2 |
| Aantal USB 3.0-poorten Type C : | 1 |
| Aantal vrije geheugenslots : | 2 |
| Inclusief scherm : | |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | DDR5 SDRAM |
print deze pagina
|












