Productbeschrijving:
|
€ 2.799,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 90 Whrs |
| Beelddiagonaal (inch) : | 16 |
| Beeldverhouding : | 16:10 |
| Beeldverversing (paneel) : | 165 Hz |
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Breedte : | 35.4 cm |
| Webcam : | |
| Contrast : | 1000:1 |
| Diepte : | 26.8 cm |
| Gewicht : | 2.65 kg |
| Grafische kaart : | GeForce RTX 5080 |
| HDR-formaten : | Dolby Vision |
| HDR-ondersteuning : | |
| Hoogte : | 3.08 cm |
| Kleur : | Grijs |
| Kloksnelheid geheugenmodule : | 5600 MHz |
| Kloksnelheid processor : | 2.7 GHz |
| Materiaal : | KUNSTSTOF |
| Maximum intern geheugen : | 64 GB |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core Ultra 9 |
| Processornummer : | 275HX |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Schermresolutie : | 1920x1200 (WUXGA) pixels |
| Thunderbolt-poort : | |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-versie : | 3.2 |
| Verlichte toetsen : | |
| Vormfactor : | Clamshell |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) , Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) , Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 24 |
| Aantal Thunderbolt poorten : | 2 |
| Aantal USB-poorten : | 3 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Werkgeheugen van videokaart : | 16 GB |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|





































