Productbeschrijving:
|
€ 383,90 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 12 cm |
| Diepte : | 19.7 cm |
| DirectX versie : | 12.0 |
| Geheugenbus : | 128 bit |
| Grafische kaart : | GeForce RTX 5060 |
| Hoogte : | 4.1 cm |
| Interfacetype : | PCI-e 5.0 x8 |
| Kloksnelheid processor : | 2527 MHz |
| OpenGL versie : | 4.6 |
| Type koeling : | Passief |
| Werkgeheugen : | 8 GB |
| Aantal DisplayPort ingangen : | 3 |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Maximale externe resolutie : | 7680 x 4320 |
| Type grafisch geheugen : | GDDR7 |
print deze pagina
|









