Productbeschrijving:
|
€ 1.299,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Breedte : | 61.36 cm |
| Combo hoofdtelefoon/microfoon : | |
| Diepte : | 23.5 cm |
| Gewicht : | 8400 g |
| Grafische kaart : | Intel Arc Graphics |
| Ingebouwde webcam : | |
| HDMI-poort : | |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 56.55 cm |
| Inclusief muis : | |
| Inclusief toetsenbord : | |
| Kleur : | Grijs |
| Kloksnelheid geheugenmodule : | 7467 MHz |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core Ultra 5 |
| Processornummer : | 125H |
| Schermgrootte : | 27 inch |
| Schermresolutie : | 2560 x 1440 pixels |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-A , USB-C |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aantal processorkernen : | 14 |
| Aantal USB 3.1-poorten : | 5 |
| Aantal USB-poorten : | 5 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | LPDDR5x-SDRAM |
print deze pagina
|



























