Productbeschrijving:
|
€ 1.399,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Breedte : | 17 cm |
| Combo hoofdtelefoon/microfoon : | |
| Diepte : | 27.9 cm |
| Gewicht : | 8000 g |
| Grafische kaart : | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| HDMI-poort : | |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 37.6 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Kloksnelheid geheugenmodule : | 4800 MHz |
| Kloksnelheid processor : | 4.7 GHz |
| Maximum intern geheugen : | 32 GB |
| Netwerkaansluiting : | |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core i5 |
| Processornummer : | 14400F |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| USB-connectortype : | USB-A , USB-C |
| USB-versie : | 2.0 , 3.0 |
| VGA (D-Sub) : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Aantal processorkernen : | 10 |
| Aantal USB 2.0-poorten : | 4 |
| Aantal USB 3.0-poorten : | 2 |
| Aantal USB 3.0-poorten Type C : | 1 |
| Aantal USB-poorten : | 7 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Werkgeheugen van videokaart : | 8 GB |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|



























