Productbeschrijving:
|
€ 1.199,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 50 Whrs |
| Beeldverhouding : | 16:10 |
| Beeldverversing (paneel) : | 60 Hz |
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Breedte : | 31.85 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 22.55 cm |
| Gewicht : | 1.5 kg |
| Grafische kaart : | Intel Graphics 4-Cores iGPU (Arc) |
| Hoogte : | 2.11 cm |
| Kleur : | Grijs |
| Kloksnelheid processor : | 1.7 GHz |
| Materiaal : | Kunstof |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core Ultra 7 |
| Processornummer : | 155U |
| Schermgrootte : | 14 inch |
| Schermresolutie : | 1920 x 1200 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 3.2 , 4.0 |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 32 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) , Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 12 |
| Aantal USB-poorten : | 4 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Kleur/Stijl : | steel grey |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | LPDDR5x |
print deze pagina
|




















