Productbeschrijving:
|
€ 199,99 |
|
|
| Status: Winkelvoorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Breedte : | 13 cm |
| Radio-ontvangst : | FM , DAB , DAB+ |
| Diepte : | 12.3 cm |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 1252 g |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 18.3 cm |
| Kleur : | Blauw |
| USB-aansluiting : | |
| Kleur/Stijl : | Navy Blue |
print deze pagina
|










