Productbeschrijving:
|
€ 729,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Webcam : | |
| Combo hoofdtelefoon/microfoon : | |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 1.62 kg |
| Grafische kaart : | AMD Radeon Graphics |
| Kleur : | Zilver |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | AMD Ryzen 7 |
| Processornummer : | 5825U |
| Schermgrootte : | 15.6 inch |
| Schermresolutie : | 1920x1080 (Full HD) pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Verlichte toetsen : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|




















