Productbeschrijving:
|
€ 899,- € 849,- |
|
|
| Status: Winkelvoorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Webcam : | |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics |
| Kleur : | Blauw |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core 7 |
| Processornummer : | 150U |
| Schermgrootte : | 17.3 inch |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Verlichte toetsen : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Aanraakscherm : | |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|












