Productbeschrijving:
|
€ 1.149,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Breedte : | 35.98 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 1.86 cm |
| DisplayPort : | |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 1.7 kg |
| Kleur : | Zilver |
| Kloksnelheid processor : | 2 GHz |
| Type opslag : | SSD |
| Processornummer : | 350 |
| Schermgrootte : | 15.6 inch |
| Schermresolutie : | 1920x1080 (Full HD) pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 3.2 |
| Verlichte toetsen : | |
| Werkgeheugen : | 32 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 8 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|



















