Productbeschrijving:
|
€ 1.799,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Breedte : | 35.78 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 25.48 cm |
| DisplayPort : | |
| Garantie : | 1 Jaar |
| Gewicht : | 19.1 kg |
| Hoogte : | 1.5 cm |
| Kleur : | Zilver |
| Kloksnelheid processor : | 4.4 GHz |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core Ultra 7 |
| Processornummer : | 255H |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Schermresolutie : | 2048 x 1280 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 3.2 |
| Verlichte toetsen : | |
| Werkgeheugen : | 32 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal USB-poorten : | 3 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Paneeltype : | OLED |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|





















