Productbeschrijving:
|
€ 99,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 35.5 cm |
| Diepte : | 27.95 cm |
| Gewicht : | 5.6 kg |
| Hoogte : | 20.5 cm |
| Kleur : | Wit |
| Papierformaat : | A4 , A5 , A6 |
| Printkwaliteit (zwart) : | 600 x 600 DPI |
| Printtechnologie : | Laser |
| USB-aansluiting : | |
| Wi-Fi : | |
| Aantal inktpatronen : | 1 |
print deze pagina
|






























