Productbeschrijving:
|
€ 5.999,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Breedte : | 20.4 cm |
| Diepte : | 47 cm |
| DisplayPort : | |
| Gewicht : | 22.6 kg |
| HDMI-poort : | |
| Hoogte : | 55.5 cm |
| Inclusief toetsenbord : | |
| Kleur : | Zwart |
| Type opslag : | SSD |
| Processornummer : | 285K K |
| Totale opslagcapaciteit : | 2000 GB |
| Verlichte toetsen : | |
| Werkgeheugen : | 128 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Maximale kloksnelheid : | 5.5 GHz |
| Type desktop computer : | Gaming , Desktop |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|
















