Productbeschrijving:
|
€ 3.299,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Breedte : | 21 cm |
| Diepte : | 40.8 cm |
| DisplayPort : | |
| Gewicht : | 14.5 kg |
| HDMI-poort : | |
| Hoogte : | 41 cm |
| Inclusief toetsenbord : | |
| Kleur : | Wit |
| Type opslag : | SSD |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-versie : | 2.0 , 3.2 |
| Werkgeheugen : | 32 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Type desktop computer : | Gaming |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|















