Productbeschrijving:
|
€ 1.149,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Webcam : | |
| Combo hoofdtelefoon/microfoon : | |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Kleur : | Grijs |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core Ultra 7 |
| Processornummer : | 255H |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Schermresolutie : | 1920 x 1200 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-A , USB-C |
| Verlichte toetsen : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Aanraakscherm : | |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|



























