Productbeschrijving:
|
€ 1.299,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 70 Whrs |
| Beeldverversing (paneel) : | 120 Hz |
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Breedte : | 36.1 cm |
| Webcam : | |
| Combo hoofdtelefoon/microfoon : | |
| Diepte : | 25.7 cm |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Geheugenkaartlezer : | |
| Gewicht : | 1790 g |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 1.585 cm |
| Kleur : | Zilver |
| Kloksnelheid geheugenmodule : | 7500 MHz |
| Kloksnelheid processor : | 5 GHz |
| Materiaal : | ALUMINIUM |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | AMD Ryzen AI 7 |
| Processornummer : | 350 |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Schermresolutie : | 2880 x 1800 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-A , USB-C |
| USB-versie : | 3.2 |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Vormfactor : | Convertible (Ezel) |
| Werkgeheugen : | 24 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 8 |
| Aantal USB-poorten : | 3 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Type laptop : | CoPilot+ |
| Opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Kleur/Stijl : | Seashell white |
| Paneeltype : | OLED |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | LPDDR5x-SDRAM |
print deze pagina
|



























