Productbeschrijving:
|
€ 769,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Webcam : | |
| Gewicht : | 1550 g |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 17.9 mm |
| Kleur : | Grijs |
| Materiaal : | ALUMINIUM |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Snapdragon |
| Processornummer : | X1-26-100 |
| Schermgrootte : | 15.3 inch |
| Schermresolutie : | 1920 x 1200 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Aanraakscherm : | |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Type laptop : | CoPilot+ |
| Opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|
























