Productbeschrijving:
|
€ 1.029,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Beeldverversing (paneel) : | 120 Hz |
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.2 |
| Webcam : | |
| Combo hoofdtelefoon/microfoon : | |
| Gewicht : | 1690 g |
| Hoogte : | 16.9 mm |
| Kleur : | Grijs |
| Materiaal : | ALUMINIUM |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core i7 |
| Processornummer : | 13620H |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Schermresolutie : | 2880 x 1800 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aanraakscherm : | |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Opslagcapaciteit : | 512 GB |
| Paneeltype : | OLED |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|




























