Productbeschrijving:
|
€ 1.499,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 84 Whrs |
| Beeldverversing (paneel) : | 90 Hz |
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Breedte : | 32.53 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 22.81 cm |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 1540 g |
| Grafische kaart : | AMD Radeon 880M |
| Hoogte : | 1.74 cm |
| Kleur : | Blauw |
| Kloksnelheid geheugenmodule : | 8000 MHz |
| Kloksnelheid processor : | 2 GHz |
| Materiaal : | Metaal , ALUMINIUM |
| Maximum intern geheugen : | 32 GB |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | AMD Ryzen AI 9 |
| Processornummer : | 365 |
| Schermgrootte : | 14.5 inch |
| Schermresolutie : | 2944x1840 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 3.2 , 4.0 |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 32 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) , Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) , Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 10 |
| Aantal USB-poorten : | 4 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Type laptop : | CoPilot+ |
| Opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Paneeltype : | OLED |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | LPDDR5x |
| Aantal USB 4.0-poorten : | 2 |
print deze pagina
|



























